O nás

 

Zdravie pre každého.

Používanie systému svetelnej terapie Bioptron je už dnes rozšírené na viacerých slovenských klinikách, v rôznych špecializovaných zdravotníckych a kozmetických zariadeniach, ale čoraz častejšie sa môžete stretnúť a využiť blahodárne účinky Bioptronu aj u praktických lekárov. Jednoducho, ak Vás trápi nejaký problém, konzultovať s vašim lekárom ho môžete popri osvecovaní postihnutého miesta.V terapii Bioptron sa odporúča pokračovať ešte aj po uzavretí rany,jeden až dva týždne. pre zosilnenie ošetrovanej oblasti. 

Bioptron je ideálny rodinný prístroj, nakoľko je určený pre všetky generácie /aj pre kojencov/. Doprajte si užívať pôsobenie polarizovaného svetla Bioptron v pohodlí domova.

 

Naši užívatelia

Bioptronová lampa  je výborný prostriedok pre každodenné domáce použitie. Prístroj je vhodný pre deti, napr. pri liečení atopického exému. Pe ženy pri kozmetických aplikáciach. Pre mužov a ich bolestiach kĺbov a chrbtov. Pre seniorov pri artritíde. preležaninách. Pre každého kto chce posilniť svoju imunitu, kto chce urýchliť liečenie poranení.  Prístroj má certifikáty ako zdravotnícky prístroj.